تبلیغات
خــبـــرگـــــزاری رسمی بُـرک - مطالب هفته اول بهمن 1393
وبلاگicon

جلوگیری از کپی کردن مطالب

منوی اصلی
خــبـــرگـــــزاری رسمی بُـرک
وب سـایت خـبــری تــحـلـیلــی بُرک (دیــد شمـا آیــنـده شمـاســت)به سـردبـیـری عـلـیـرضـا نـجـارپـور اسـتـادی

اینستاگرام هنرمندان

بیشتر از اکنون باشید و دنیایی از خدمات را در سایت ما تجربه کنید چرا که ما همه را به چالش میکشیم www.Bork.ir
 • پاسخ رحیمی به احمدی نژاد: چون دوست دشمن است شکایت کجابرم

  http://media.mehrnews.com/d/2014/12/29/3/737646.jpg?ts=1422019044160

  محمد رضا رحیمی در پاسخ به محمود احمدی نژاد رییس سابق خود نوشت که این مختصر را چگونه می توانم آغاز کنم جز آن که بگویم، چون دوست دشمن است شکایت کجا برم؟

  در این نامه که متن کامل آن در رسانه ها منتشر شده است به شرح ذیل است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  جناب آقای دکتر احمدی نژاد، رییس جمهور محترم دولت های نهم و دهم

  سلام علیکم

  البته شما دشمن نبوده اید و مرا با شما دوستی و رفاقت دیرینه ای ست که مربوط به سال های اخیر نیست. نیک می دانید و دیگران هم خوب است در این مجال مطلع شوند که رفاقت من و شما به سال های دوری بر می گردد که در کردستان و آذربایجان غربی بودید و سپس به اردبیل رفتید تا تقدیرمان این باشد که هر دو استانداری دولت ششم را تجربه کنیم. گذر زمان شما را به ریاست جمهوری و بنده را به خدمتگزاری در دیوان محاسبات کشور رساند.

  از ابتدای آشنایی، هم من و هم شما همواره حق رفاقت بجا آورده ایم و در برخی مواقع هم اختلاف دیدگاه هایمان مانع از تداوم رفاقت هایمان نشد، در همان دوره البته افراد منتقد با بهانه جملات مقلوب شده جریان رسانه ای تخریب بنده را کلید زدند و متهم به اغراق و تملق شدم. چندی گذشت و اصرار کردید که به جمع دولت بپیوندم؛ پاسخم منفی بود با این استدلال که اگر در دیوان بمانم بیشتر منشأ کمک و خدمت به کشور خواهم شد. نپذیرفتید و بدون اطلاع من حکمی صادر کردید و با حفظ سمت به عنوان معاون حقوقی منصوب نمودید که خلاف مقررات بود.

  چاره ای نداشتم جز آنکه از دیوان محاسبات استعفاء بدهم و به همین خاطر باعث رنجش برخی از دوستان قدیمی و صمیمی ام شدم و آغاز رنجش ها هم از همانجا شروع شد. به دولت آمدم و آنچه در توان داشتم در طبق اخلاص گذاشتم و در انجام وظایف محوله بویژه ترمیم روابط دولت و مجلس کوتاهی نکردم. در اواخر دولت نهم بود که به دلایلی که هنوز هم برخی از آنها برای من نامعلوم است،چند تن از اعضای دولت را کنار گذاشتید و حتما خاطرتان هست که من از باب مشورت مخالف بودم و دلایلی آوردم و وقتی نپذیرفتید، یادآوری کردم که دولت از نصاب می افتد و نیازمند رأی مجدد اعتماد مجلس می شود.

  ماجرای معاون اولی پیش آمد. بعد از ناکامی گزینة اول، به بنده پیشنهاد دادید. و همان موقع گفتم که با وجود کینه های سیاسی و برخی زخم های کهنه، از من بگذرید، زیرا عاقبت کار را می دانستم که برخی مخالفان سیاسی با عنادورزی به دنبال هتک حیثیت و بر باد دادن آبرویم خواهند بود؛ اما باز هم مخالفت با تصمیم شما سخت بود.

  آقای دکتر احمدی نژاد؛ دوست عزیز و قدیمی!

  در دولت دهم همة اعضاء شاهد و گواهند که جز کار و کار به چیزی نمی اندیشیدم و 6 صبح تا 12 شب، حداقل زمانی بود که مصروف خدمت در دفتر کارم می کردم. و این جدیت در کار از نگاه منصف نمایندگان محترم وقت مجلس شورای اسلامی پنهان نماند و در نا مه ای به امضاء 211 نفر تقدیر خود را از انتصاب شما اعلام نمودند.

  زمان گذشت و رفته رفته احمدی نژاد و رفتارهایش متفاوت از سال های گذشته شده بود. هربار که به مشورت می نشستیم به سروش آسمانی کذایی بیشتر توجه می کردید تا مشورت های ناشی از تجربه های مختلف من.

  در سال آخر دولت اصرارتان بر کاندیداتوری فرد مورد نظر چنان بود که گویی از جایی به شما الهام می شده است و حاضر نبودید حرفی غیر از آن بشنوید و نظر بنده و جمعی از همکارانم در دولت را نپذیرفتید و وقعی ننهادید تا جایی که اینجانب با همفکری برخی از اعضای کابینه چاره ای نداشتم جز اینکه در شرایط سخت عمل جراحی همسرم برای ثبت در آیندة تاریخ و برای دلگرمی همکارانم در دولت خطر کنم و به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری ثبت نام نمایم تا به طور نمادین اختلاف نظرم را با رویکرد شما بیان کنم و البته در نهایت باز هم به اصرار شما، بازی را بار دیگر در صحنة رفاقت باختم و باز هم حرفتان را گوش کردم و علیرغم میلم انصراف دادم.

  آقای دکتر احمدی نژاد!

  در جریان قهر شما پس از ماجرای آقای مصلحی بسیاری از دوستان شما تلاش کردند که من هم کار را رها کنم تا دولت بخوابد و بسا کسانی که به من گفتند آماده باشم برای عهده دار شدن کفالت ریاست جمهوری. اما گفتم حوصله کنید احمدی نژاد باید برگردد که من میانه او و خودم را با خدمت به نظام آزموده ام که:

  ما را سریست با او که گر خلق روزگار دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم.

  ذکر یک نمونه دیگر از خاطرات تلخ این دوره شاید خالی از فایده نباشد. به یاد دارید که خودم را در فضای سیاسی و رسانه ای سپر کردم تا خانم دکتر دستجردی که پرتلاش و مردانه در میدان کار بود از دولت خارج نشود؟ اما متاسفانه شما لجبازی کردید و به بهانه تعلل در عزل رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران که فردی توانمند و متعهد بودند، او را عزل کردید و مرا هم نزد رسانه ها و افکار عمومی سکه یک پول ساختید و البته همان موقع در جریان قرار گرفتم که با مشورت اطرافیان پیش نویس عزل بنده را هم آماده کرده بودید.

  و اما اینک که از هر سو مورد هجمه قرار گرفته ام و نا آگاهان نیز گمان کرده اند که درهای رحمت خدا به روی بندگان، راه در دالان های سیاست دارد و رسانه ها عرض و آبرو و حیثیت 35 ساله خدمت و امنیت و آسایش همسر بیمار و دختران رنجورم را به باد داده اند و بی آنکه اصل ماجرا را بدانند و تبیین کنند حدیث مدعی را با کینه بر سر بازار جار می زنند و بر سر تقسیم غنائم این آبروریزی و هتک حیثیت، مسابقه و مناظره راه انداخته اند.

  شما بهتر از هر کسی می دانید که در 5 سال گذشته، مگر به ضرورت، در مقام پاسخگویی به رسانه ها برنیامده ام. مگر آنجا که استانداری کردستان، تراکتورهایی را که دولت به کشاورزان منطقه هدیه داده بود و با ابتکار خودشان بطور نمادین آرم مقدس الله مندرج در پرچم جمهوری اسلامی ایران را طراحی و به نمایش درآوردند و برخی رسانه های مغرض آن آرم مقدس را تعبیر به جمله ای از باب مداهنه نمودند، و تا امروز از سر جهل مرا مورد طعن و شماتت قرار می دهند، پاسخی داده ام؟!

  آیا وقتی در حضور رئیس کمیسیون آموزش مجلس، وزیر علوم وقت و جمعی از اساتید دانشگاه از رساله دکتری خود دفاع کردم و فرد مدعی را به خاطر ادعای کذب در دادگاه محکوم نمودم، سخنی به رسانه ها کشاندم تا دفاعی کرده باشم؟!

  آیا وقتی با تلاش همکارانم در دیوان محاسبات، فساد موجود در بیمه ایران را افشاء کردم و با یک مهندسی معکوس، خود متهم آن شدم، جمله ای در دفاع بر زبان آوردم؟!

  یا وقتی برای نخستین بار مفاد قرارداد ننگین کرسنت را در حضور رسانه ها بالای دست گرفتم و آن را متوقف کردم، کسی در برابر انتقام گیری مخالفین، حتی آخ از زبان من شنید؟!

  همه آنچه ظرف چندین سال بر من رفته است، یک طرف ماجرا است و البته این زخم وقتی 'کاری' می شود که جنابعالی نیز مصلحت را در آن می جویید که دامن خود را از آن برچینید!

  آقای احمدی نژاد؛ دوست عزیز و قدیمی!

  آیا بهتر نبود با اطلاعی که به صحت و سلامت زندگی من که از نزدیک با آن آشنا هستید داشتید، گواهی می دادید؟ و شهادت می دادید که من به بیت المال خیانت نکرده ام و زندگی ام به ریالی مال حرام آلوده نیست؟ آیا نباید می گفتید که رحیمی پس از عمری خدمت چون حقوق و مزایای بازنشستگی اش برقرار نشده، برای گذران زندگی به سختی افتاده است؟

  آقای احمدی نژاد، براستی نمی دانید یا فراموش کرده اید که ماجرای این پرونده چیست؟

  شاید فراموش کرده اید که رحیمی محکوم امروز، چوب لجبازی ها و آبروبری های گاه و بیگاه شما را می خورد.

  یادتان می آید در ماجرای یکشنبه سیاه چقدر اصرار کردم که نکنید و آبرو نبرید و بگذارید از مجاری قانونی، ماجرا پی گیری شود.

  من با توکل بر خداوند و به گواه وضعیت دیروز و امروز زندگی ام که تغییری نکرده و شاهد سلامت زندگی من است تا لحظة آخر و تا جایی که قانون اجازه می دهد در پی اعاده حیثیت و اثبات بی گناهی خود و خانواده ام هستم. اما شما نیز گویا مانند برخی رسانه های معاند خارجی وناآگاه به این نتیجه رسیده اید که هرچه هست همین فضای غبار آلود رسانه ها و دعواهای سیاسی است؟

  گیریم که امروز در منظر مردم محکوم و در آینده نیز با استناد به همین اخبار و اطلاعات آمیخته حق و باطل و منازعات دور از حق و عدالت اصلاح طلب و اصول گرا، تاریخ را نیز اینگونه نوشتند، اما دیر نخواهد بود که روزنامه اعمال ما نزد خدای متعال گشوده می شود و حق و باطل نمایان می گردد. از آنکه جاهل است و یا مغرض است، توقع و یا اعتراضی ندارم. بر رسانة ملی که با تغییرات جدید متاسفانه در پی جلب و جذب مخاطب به هر قیمتی، برآمده و به بهانه تبیین راهکار مبارزه با مفاسد اقتصادی، میدان هایی فراخ برای عقده گشایی علیه ارگان ها و نهادهای انقلابی و تریبونی برای تطهیر فتنه گران فراهم می آورد، هرجی نیست.

  اما از دوستی که از 5 سال پیش در جریان رنج هایی که بر خود و خانواده ام رفته است، و از نزدیک اشک دختران، رنجوری همسر، سکتة منجر به مرگ مادر، سکتة خواهری که افتخار دارد شهیدی را نثار انقلاب اسلامی کرده است و اشک چشم برادری که هنوز از ترکش خصم التیام نیافته است را دیده، و من بخاطر تداوم دوستی با او از خودگذشتگی ها کرده ام و تا امروز که بیانیه دو پهلویش را در دفاع از خودش دیدم، کلامی در تضعیفش بر زبان نیاورده ام، این انتظار نمی رفت که از مضمون بیانیه دو صفحه ای اش، جز برائت از رحیمی، استنباط نشود.

  آقای احمدی نژاد عزیز!

  برای آگاهی ملت شریف ایران و یادآوری مجدد بار دیگر می گویم که:

  همواره در آستانه برگزاری انتخابات مجلس، کمیته هایی برای برنامه ریزی و راهبری امر انتخابات توسط جریانات سیاسی تشکیل می گردد. در این راستا برای انتخابات مجلس هشتم نیز کمیته ای متشکل از برخی چهره های اصولگرا برگزار و بنا شد از کاندیداهای اصولگرا در سطح کشور از طریق کمک های غیردولتی پشتیبانی مالی شود.

  در میان افراد کمک کننده فردی به نام جابر ابدالی که از سوی برخی نمایندگان مجلس و مقامات قضایی و اجرایی به اینجانب معرفی شده بود، برای کمک اعلام آمادگی نمود. بنده نیز به واسطة حساسیت و اطمینان خاطر از سالم بودن کمک های نامبرده همچون سایر موارد در خصوص ایشان از طریق حراست دیوان محاسبات از مجاری ذیصلاح، در خصوص وی استعلام کردم که پس از اطمینان و پاسخ مثبت که اسناد آن ضمیمة پرونده است، برای دریافت کمک از وی اعلام آمادگی نمودیم و از وی خواستیم که به کاندیداهایی که ما معرفی می کنیم از محل حساب شخصی و با چک بانکی خودش کمک نماید.

  در نهایت نامبرده مجموعاً یک میلیارد و دویست میلیون تومان را به این امر اختصاص داد و البته کلیة اسناد و کپی چک های صادره که به قریب 170نفر از کاندیداهای مجلس هشتم پرداخت شده است در پرونده ثبت و ضبط است و همه آن به مصرف انتخابات رسید. بنابراین کل این مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده و عینا به حساب نامزدها پرداخت گردیده است.

  آیا شما اطلاع نداشتید که کل ماجرا همین است که متاسفانه در اثر اطلاع رسانی نادرست و مغرضانه و نگاه سیاسی خصمانه به موضوع یک کلاغ چهل کلاغ کردند که فلانی برده است و خورده است. وقتی کمک کننده این یک میلیارد و دویست میلیون تومان و نیز دریافت کنندگان، مشخص و معلوم هستند، لذا باید پرسید ارتباط این موضوع با بنده چیست؟ و آیا به اندازه همه جرائمی که برای اینجانب تعیین شده است، می توان عمل مجرمانه از ماوقع آنچه گفته شد، استخراج نمود؟ آیا آسیبی که ظرف 5 سال گذشته در افکار عمومی و بطور گسترده در تیراژ میلیون ها بار در رسانه های داخل و خارج به خود و خانواده ام وارد شده است، کمتر از مجازاتی است که در این حکم برایم تعیین شده است؟
  آخرین ویرایش: چهارشنبه 8 بهمن 1393 09:38 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری صهیونیست‌ها و تروریست‌های تکفیری در حادثه اخیر جنوب سوریه گفت: شهادت رزمندگان جبهه مقاومت در این حادثه، باعث روشن تر شدن افق آینده شد.

  علی لاریجانی عصر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید الله‌دادی و شهدای حزب الله که در مسجد امیرالمومنین(ع) شهرک شهید محلاتی برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه جنوب سوریه اظهار داشت: مبارزه بین حق و باطل امری است که همیشه وجود داشته و  حیات انقلاب اسلامی نیز همواره به این روحیه جهاد و شهادت وابسته بوده است.

  وی افزود: در حال حاضر منطقه به دلیل دخالت های مختلف متنبه شده است؛ حادثه ای که رخ داد به دست تروریست هایی بود که با رژیم صهیونیستی همکاری کرده اند و این نشان داد که در پشت پرده این دخالت ها تروریست ها و رژیم صهیونیستی با یکدیگر همکاری دارند.

  رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این حادثه باعث شد وضعیت حوادث منطقه شفاف شود و برای کسانی که می خواهند در این زمینه مطالعه داشته باشند حادثه جنوب سوریه که به شهادت جمعی از رزمندگان جبهه مقاومت منجر شد، شفاف شد و افق آینده را نیز روشن‌تر کرد.

  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:27 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • حمید تهرانفر در گفت‌ و گویی در پاسخ به این که آیا بانک ها نرخ سود مصوب و مورد تاکید بانک‌ها را رعایت می‌کنند، اظهار داشت: نرخ سود 22 درصدی در اکثر بانک‌ها رعایت می‌شود، البته  بانک‌ها و موسسات به بی‌نظمی عادت کرده‌اند و فکر می‌کنند که بانک مرکزی متوجه نمی‌شود و می‌توانند سر بقیه بانک‌ها را کلاه بگذارند...

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • در حالی که بحث‌ها پیرامون حذف یا اصلاح نحوه پرداخت یارانه‌های نقدی از سوی نمایندگان مجلس ادامه دارد، قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر از آغاز حذف یارانه پردرآمد‌ها از مسوولان دولتی می‌دهد. ابوالحسن فیروزآبادی اعلام کرد که طبق برنامه‌ریزی، حذف یارانه‌ها ابتدا از مقامات و مسوولان کشور که حقوق دولتی دریافت می‌کنند، آغاز خواهد شد و یارانه اقشار ثروتمند به‌تدریج حذف می‌شود. این سخنان در حالی مطرح می‌شود که دو سوال اساسی در اذهان شکل می‌گیرد. آیا مقامات ارشد دولتی یارانه دریافت می‌کردند؟ و اگر چنین است تا به‌حال نسبت به حذف یارانه‌های نقدی خود اقدام نکرده‌اند؟ بدون درنظرگرفتن این سوالات، پرسش دیگری نیز مطرح است. اینکه حذف یارانه این قشر تا چه اندازه به اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و در ادامه آن جبران کسری بودجه کمک می‌کند؟ ...
  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:16 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • براساس آخرین گزارش مرکز آمار ایران، شتاب رشد قیمت مسکن در تهران و شهرستان‌ها برابر شد. کارشناسان معتقدند این موضوع به دلیل رکود بازار رخ داده است.

  تهران رکورددار قیمت مسکن است و بنابر آمارهای رسمی نرخ میانگین مسکن در تهران حدود 3 برابر نرخ کشور است.

  پس از تهران، تبریز، اصفهان، اردبیل و شیراز رتبه‌های بعدی بالاترین قیمت مسکن را به خود اختصاص می‌دهند. در این جدول تعدادی از جدیدترین آگهی‌های فروش آپارتمان در 3 کلانشهر تبریز، اصفهان و شیراز را مشاهده می‌کنید.
   

  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:15 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • اشتباهی که کی‌روش مرتکب شد

  بحث بر سر ماندن و یا رفتن کارلوس کی روش در حالی جدی تر از روزهای قبل دنبال می شود که مخالفانش او را بد مطلق و موافقانش او را خوب مطلق می دانند اما واقعیت این است که باید او و عملکردش را خاکستری دید.

  مطابق یک اصل تکراری این روزها جنگی صوری درافتاده میان دو گروه مخالف که کی‌روش باید بماند یا برود! در این میان البته به نظر می‌رسد دیدگاه مردم موافق ماندن کی‌روش در ایران است و آنها او و تیمی را که ساخته دوست دارند...

  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:24 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: هیچ کس از حوزه فرهنگ و هنر حاشیه امن ندارد و با هر تخلفی در هر زمینه ای، با هر کسی و در هر گرایشی برخورد خواهد شد.

  حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز سه‌شنبه هفتم بهمن ماه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در ابتدا با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: ماهیت انقلاب ما فرهنگی بود و منویات دیروز امام خمینی(ره) و رهنمودهای امروز مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت مقوله فرهنگ، تاییدی در این خصوص است.

  معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای منویات امام(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کرده و خواهد کرد و به اصول و مبانی نظام و انقلاب اسلامی پایبند بوده و خواهد بود.

  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:24 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تشریح محور سوالات پرسیده شده از وزیر صنعت و اینکه توضیحات وی قانع کننده نبود، گفت: سوال از نعمت زاده به صحن می رود...
  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:21 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • سفیر ایران در روسیه گفت: روابط بین تهران و مسکو به شکلی فعالانه در حال توسعه است، به نحوی که دو کشور در حال برنامه ریزی برای تجارت با ارزهای ملی خود هستند.

  مهدی سنایی در مصاحبه با خبرگزاری روسی ریا نووستی گفت، ایران و روسیه قصد دارند برای انجام مبادلات تجاری، یک حساب مشترک به ارزهای ملی شان ایجاد کنند.

  سنایی افزود: «دو طرف قصد دارند یک بانک مشترک یا یک حساب مشترک ایجاد کنند تا پرداخت ها به ریال و روبل انجام شود و مواففتنامه ای نیز برای ایجاد یک گروه کاری (در این زمینه) منعقد شده است.»

  سفیر ایران همچنین اضافه کرد، روابط بین تهران و مسکو «به شکلی فعالانه در حال توسعه است» و سال 2014 «یک سال بسیار پربار» برای دو کشور بوده است.

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • از سال‌های پس از دفاع مقدس، هدفمند کردن یارانه‌ها، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های همه دولت‌ها بوده است. دولت‌های آقایان هاشمی و خاتمی تلاش زیادی کردند که موضوع یارانه‌ها را به نحوی سر و سامان بدهند؛ اما این اتفاق نیفتاد تا اینکه سرانجام دولت دهم در سال ۱۳۸۹ تصمیم گرفت، ‌هدفمندی و طرح تحول اقتصادی را کلید بزند. ...
  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:11 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • صندوق بین المللی پول در نخستین گزارش خود از اقتصاد خاورمیانه و شمال آفریقا که در سال 2015 منتشر شده آمار مربوط به شاخص‌های کلان اقتصاد ایران در سال 2014 و پیش بینی از اقتصاد ایران در سال 2015 را ارائه کرده است...


  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • اسماعیل جلیلی در گفت‌وگویی در ارتباط با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی مبنی بر کاهش درآمدهای نفت بودجه 94، اظهار داشت: طبق این مصوبه درآمدهای نفتی بودجه سال آینده که در پیشنهاد دولت 72هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود به 53هزار و 700 میلیارد تومان کاهش یافت.

  وی با اشاره به عدم تغییر نرخ محاسباتی ارز در لایحه بودجه 94 گفت: همان پیشنهاد دولت برای نرخ 2850 تومانی ارز مورد تصویب قرار گرفت که با این حساب می‌توان گفت که قیمت هر بشکه نفت حدود 60 دلار تعیین شده است.

  این عضو کمیسیون تلفیق بودجه 94 همچنین تأکید کرد: البته کمیسیون تلفیق 20 درصد برای سهم صندوق توسعه ملی، 14.5 درصد سهم شرکت ملی نفت و گاز و 2 درصد سهم مناطق محروم را نیز در این درآمدها در نظر گرفته است.

  جلیلی ادامه داد: کمیسیون تلفیق نرخ مشخصی برای نفت تعیین نکرده است چراکه نرخ نفت متناسب با نرخ فروش روزانه آن تعیین می‌شود و در فواصل زمانی مختلف متغیر است.

  وی همچنین به بررسی پیشنهادات درآمدی هدفمندی یارانه‌ها در بودجه اشاره و تصریح کرد: توافق مبنا بر پیشنهاد 48هزار میلیارد تومانی دولت از محل هدفمندی یارانه‌ها است البته هنوز هیچ پیشنهادی مورد تصویب قرار نگرفته است.

  این عضو کمیسیون تلفیق بودجه 94 در ارتباط با قیمت حامل‌های انرژی هم گفت: برای حامل‌های انرژی نیز معادل درآمد سال 93 به دولت اجازه داده شده است که این هم بستگی به این دارد که با قیمت‌های فعلی می‌تواند این درآمد را تأمین کند یا باید تغییری در قیمت‌ها داشته باشد، این مورد هم هنوز به تصویب نرسیده است.

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • تیم ملی فوتبال استرالیا، با پیروزی مقابل امارات در مرحله نیمه‌ نهایی جام ملت‌ های آسیا ۲۰۱۵، در دیدار پایانی، حریف کره‌ جنوبی شد.

  استرالیا

   

  استرالیا

    

  استرالیا

   

  استرالیا

   

  استرالیا

   

  استرالیا

   

  استرالیا استرالیا


   

  استرالیا


   

  استرالیا


   

  استرالیا

   

  استرالیا

   

  استرالیا


  استرالیا


  استرالیا


  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 10:01 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • «امکان دستیابی به توافقنامه هسته ای وجود دارد، اما اگر آمریکا و اتحادیه اروپا همچنان بر تحریم های خود پافشاری کنند، این امکان، نابود می شود.»...

  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 09:50 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • وزیر امور خارجه کشورمان، که به کشور ارمنستان سفر کرده، با ادوارد نعلبندیان، همتای ارمنی خود در محل وزارت امور خارجه این کشور در ایروان، دیدار کرد. دکتر ظریف همچنین با نخست وزیر ارمنستان دیدار و گفتگو کرد.

  ایران به ارمنستان

   

   

  ایران به ارمنستان

   

   

  ایران به ارمنستان

   

   

  ایران به ارمنستان

   

   

  ایران به ارمنستان

   

   

  ایران به ارمنستان

   

   

  ایران به ارمنستان

   

   

  ایران به ارمنستان

   

   

  آخرین ویرایش: سه شنبه 7 بهمن 1393 09:49 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • فرمانده سپاه پاسداران گفت: خون پاک شهیدان و ترکیب زیبای شهدای قنیطره گویای اتفاق است که به امید خدا به زودی زود، آزادی قدس عزیز نزدیک است...

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • جامعه المصطفی، پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی را به ۲۸ زبان زنده دنیا ترجمه کرد.

  به نقل از روابط عمومی جامعه المصطفی، دانش‌آموختگان این مرکز پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی را به 28 زبان دنیا ترجمه کردند. این پیام به زبان‌هایی از جمله اردو، پشتو، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی، اندونزیایی، تایلندی، گرجی، ژاپنی و چینی ترجمه و در دسترس قرار داده‌ شده است.

  ترجمه این نامه در سایت این مجموعه به آدرس http://alumni.miu.ac.ir در دسترس قرار گرفته است.

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • ظریف در دیدار با وزیر خارجه ارمنستان بر رفع مشکلات ایرانیان زندانی و تجار ایرانی در آن کشور تاکید کرد که طرف ارمنی قول پیگیری در این خصوص را داد...

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • محتوای این تذکّر دروغی است که اگر صحت آن با یک پرسش ساده استعلام می شد؛ منجر به تکرار یاوه سرائی بیگانگان، فضا سازی برخی رسانه ها و سوء استفاده کسانی که در پی تخریب تعامل مثبت قوای مجریه و مقننه هستند، نمی شد...

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • وزش باد شدید و حاکم شدن گرد و غبار بر آسمان شهر اهواز، مرکز استان خوزستان، مراکز آموزشی این کلانشهر و مناطق پیرامونی آن را به تعطیلی کشاند.

  فرماندار اهواز با اشاره به وقوع پدیده گرد و غبار در این شهر، گفت: مدارس نوبت بعد از ظهر اهواز در تمام مقاطع تحصیلی تعطیل شده است.

  برابر اعلام فرمانداری اهواز، اسماعیل ارزانی بیرگانی، گفت: با توجه به حاکم شدن پدیده گرد و غبار شدید بر اهواز، امروز مدارس نوبت بعد از ظهر شهرستان اهواز در همه مقاطع تحصیلی، تعطیل است.


  از ساعتی پیش، با وزش باد شدید و وقوع پدیده گرد و غبار، موجی از گرد و خاک‌، آسمان شهر را فرا گرفته است.

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • معاون اول رئیس جمهور گفت: امیدواریم شرایط کشور طوری شود که امکان بیشتری برای استفاده از فاینانس خارجی در طرح‌ها داشته باشیم...

  آخرین ویرایش: دوشنبه 6 بهمن 1393 07:44 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • تشویق بی امان کروش در فرودگاه

  تم ملی کشورمان بعد از حذف از جام ملت های آسیا با استقبال پر شور هواداران به ایران بازگشت...
  آخرین ویرایش: دوشنبه 6 بهمن 1393 07:45 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • پورعلی گنجی: پولادی اخراج نمی شد گل های بیشتری به عراق می زدیم/ مطمئن بودم نتیجه برنمی گردد

  مدافع تیم ملی معتقد است کروش باید در ایران بماند...
  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • کیروش: از نظر آماده سازی تیمی، مستحق حضور در نیمه نهایی نبودیم/مهم نیست من بمانم یا نه

  کی روش گفت که تیم ملی از همین حالا باید به فکر صعود به جام جهانی 2018 باشد...
  آخرین ویرایش: دوشنبه 6 بهمن 1393 07:42 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • اگر بودند چنین رفتاری با تیم ملی نمی شد

  کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی قبل از جام جهانی گفته بود شخصیت هایی چون مهدوی کیا و دایی باید کنار تیم ملی باشند...
  آخرین ویرایش: دوشنبه 6 بهمن 1393 07:43 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • رفسنجانی: باید با سپردن کارها به قهرمانان دوران جنگ از مردانگی و رشادت آن‌ها استفاده کرد

  رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه قهرمانان دوران جنگ فراموش نمی شوند، گفت: باید به این سرمایه ها اعتماد کنیم چون امتحان خود را در سخت ترین شرایط زمانی پس دادند...

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات سایت : 9 1 2 3 4 5 6 7 ...

پشتیبانی