• کلاهبرداری

    فرمانده انتظامی لرستان:

    خرم آباد - فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار ۵۵ میلیارد ریالی در مرکز این استان خبر داد.

کلاهبرداری
خرم آباد - فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار ۵۵ میلیارد ریالی در مرکز این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار بُرک، سردار محمد مهدیان نسب در جمع خبرنگاران از دستگیری متهم و کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش ۵۵ میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.

وی گفت: در پی دریافت یک فقره نیابت قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب تهران مبنی بر دستگیری فردی در خرم آباد که با به کارگیری روش های متقلبانه و تهیه اوراق مالکیت جعلی یک قطعه زمین مسکونی به مساحت هزار و ۶۰۰ متر مربع در تهران را از مالک زمین به نفع خود تصاحب و اقدام به فروش آن کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی لرستان اظهار داشت: ماموران با شگردهای خاص پلیسی متهم را در خرم آباد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار مهدیان نسب تصریح کرد: در بازجویی های به عمل آمده و ارائه مدارک و دلایل جمع آوری شده، متهم به ناچار به بزه ارتکابی مبنی بر تنظیم قولنامه جعلی و فروش مال غیر اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش قطعه زمین را ۵۵ میلیارد ریال اعلام کردند گفت: کلاهبردار با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.