بیش از ۵۰ فیلم‌ روی آنتن می رود/ پخش «مجرد ۴۰ ساله» و «زاپاس»

به مناسبت عید غدیرخم

به مناسبت عید غدیرخم بیش از ۵۰ فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی از شبکه های متخلف سیما روی آنتن می رود.

فیلم زاپاس
به مناسبت عید غدیرخم بیش از ۵۰ فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی از شبکه های متخلف سیما روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری بُرک، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «مرگ جویان»، «میراث»، «پلیس‌های تقلبی»، «برایت انار دان کرده بودم»، «جای امن»، «تصور کن»، «کلیک»، «پینوکیو»، «پلیس فروشگاه ۲»، «فریب خورده»، «نجات آقای وو»، «هلیوس»، «گمشدگان»، «پیکو»، «شرط ازدواج»، «نترس ۲»، «پایان ناخوشایند»، «نقشه شیطانی دکتر فومانچو»، «تراکتور خاکستری کوچولو»، «بری زنبوره»، «یک قاتل برای همیشه»، «تعقیب و گریز»، «یک اتفاق ساده»، «آفتاب بعد از باران»، «پرستار ممنوع»، «تام سایر»، «دایی هانس»، «من ربات هستم»، «منطقه سرسبز»، «طلا و مس»، «خسیس»، «ماموریت»، «آهسته آهسته»، «سفر جادویی»، «جای امن»، «آفتاب بعد از بارون»، «در جستجوی آرامش»، «گلستان»، «مارپیچ ۱»، «اخراجی های ۱»، «دره دل خوشی»، «مجرد ۴۰ ساله»، «جک و لوبیای سحرآمیز»، «زاپاس»، «پلیس ها و خانواده رابرسون»، «طرفدار»، «مارپیچ ۲»، «دروغگو دروغگو» و «آقای دیدز» پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریور از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «مرگ جویان» به کارگردانی جوئل شوماخر، پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کایفر ساترلند، کوین بوکان و جولیا رابرتز می بینید: یک گروه دانشجوی پزشکی در آزمایشگاه دانشگاه خود روی علایم حیاتی بدن انسان در حین مرگ تحقیق می‌کنند. برای این کار هر بار یکی از اعضای گروه به‌صورت مصنوعی به کما فرستاده می‌شود. یکی از داوطلبان در حالت کما می‌میرد و تلاش بقیه اعضای گروه برای بازگرداندن او به جایی نمی‌رسد. پس از این ماجرا دانشگاه ادامه تحقیقات را برای گروه دانشجویان ممنوع می‌کند. آنها که به نتایج خوبی دست پیدا کرده‌اند تصمیم می‌گیرند تا به‌صورت پنهانی و بدون مجوز وارد آزمایشگاه شده و تحقیقات خود را پیگیری کنند ... .

فیلم تلویزیونی «میراث» به کارگردانی مهدی ودادی، جمعه ۱۷ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: رامین سپاسدار در یک شب بارانی سیاوش را با چاقو می زند و فرار می‌کند. سیاوش به بیمارستان برده می‌شود و به کما می‌رود و مادربزرگ و عموهای سیاوش در بیمارستان جمع می‌شوند. مادربزرگ می‌گوید که سیاوش خاطرخواه ریحانه سپاسدار، خواهر رامین شده و رامین او را با چاقو زده است. با آمدن نام سپاسدارها همه وحشت‌زده می‌شوند، چون این ۲ خانواده کینه دیرینه‌ای با هم دارند. عمو شیرزاد برخلاف میل مادر و سایر برادرانش راهی مهلکه می‌شود تا رامین را بیابد ... .

در این فیلم تلویزیونی مجید مظفری، حسین سحرخیز و شیوا خنیاگر بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «پلیس‌های تقلبی» به کارگردانی هو لئونگ لائو، شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۱۱ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بیگ فا که تازه از زندان آزاد شده است با دوستانش کریزی بی، جانی تی و لی قرار می‌گذارد. او به آنها می‌گوید که عده‌ای خلافکار با خرید چند آمبولانس حمل جنازه و جاسازی کردن پول در این آمبولانس‌ها از مرز هنگ‌کنگ در حال پولشویی هستند. او به دوستانش پیشنهاد می‌دهد که آنها با پوشیدن لباس پلیس‌ها خود را پلیس مرز معرفی کرده و با گشتن آمبولانس پول جاسازی شده را به دست آورند. دوستانش موافقت کرده و با تهیه لباس و ساخت ماشین پلیس خود را برای انجام کار آماده می‌کنند ... .

فرانسیس چون یو و سیمون یام بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی «برایت انار دان کرده بودم» به کارگردانی جمیل مفاخری، شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جلیل بستام و شیما ملایی آمده است: شاهو معلم روستا به‌خاطر نجات دانش‌آموزش که در رودخانه افتاده است، غرق می‌شود. هه ورام که پدر دانش‌آموز غرق شده است مردم را به‌خاطر مشارکت نکردن در ساختن پل مقصر می‌داند ... .

شبکه ۲ سیما

فیلم تلویزیونی «جای امن» به کارگردانی مجتبی راعی پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه ۲ سیما پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است: سعید برای فیلمبرداری از تظاهرات هفده شهریور ماه ۱۳۵۷ به میدان ژاله می‌رود و همسرش فاطمه با یکی از بستگانش به‌نام مریم در تظاهرات شرکت دارند. پس از درگیری و تیراندازی، سعید زخمی می‌شود و دوربینش را به فاطمه می‌سپارد. ثابت‌پور مامور ساواک که شاهد ماجرا است، برای به‌دست آوردن دوربین فاطمه را تعقیب می‌کند، اما فاطمه به خانه‌ای پناه می‌برد و دوربین را در آنجا امانت می‌گذارد. به ثابت‌پور دستور داده می‌شود که همچنان پیگیر ماجرا باشد ... .

در این فیلم محمود پاک نیت، سودابه آقاجانیان و فرانک آراسته‌جو نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «تصور کن» به کارگردانی آندرژی یاکیموفسکی جمعه  ۱۷ شهریورماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

داستان فیلم در لیسبون واقع در پرتغال و در یکی از موسسه‌هایی که نابینایان در آنجا نگهداری می‌شوند، اتفاق می‌افتد. در این موسسه به نابینایان آموزش داده می‌شود تا با معلولیت خود در همه زمان‌ها و موقعیت‌های خطرناک بتوانند زندگی کنند. یان که یک معلم نابینا  و تا حدی ناسازگار با اطرافیان خود است در این موسسه استخدام می‌شود و شیوه‌های دیگری را برای زندگی به این معلولان ارایه می‌دهد که خود در زندگی تجربه کرده است ... .

الکساندرا ماریا لارا و ادوارد هاگ بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «کلیک» به کارگردانی فرانک کاراکی جمعه ۱۷ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

این فیلم با بازی آدام سندلر و کیت بکینسیل در مورد یک دستگاه کنترل از راه دور تلویزیون است که مایکل نیومن آن را  به‌دست می‌آورد. این دستگاه به او اجازه می‌دهد تلویزیون و دستگاه صوتی‌اش را از راه دور کنترل کند همچنین این امکان را در اختیارش می‌گذارد که کل زندگی‌اش را به میل خودش عقب و جلو کند یا از حرکت باز ایستاند ... .

فیلم سینمایی «پینوکیو» به کارگردانی استفان کاچاداس شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

در این فیلم می بینید: پینوکیو پسرک چوبی‌ای است که پدر ژپتو نجار پیر آن را ساخته است. پینوکیو با آرزوی پدر ژپتو که می‌خواسته صاحب پسری شود، زنده می‌شود اما همان روز اول از خانه خارج شده و گربه نره و روباه مکار او را فریب می‌دهد و او از خانه دور شده و سفر پر ماجرایی را از سر می‌گذراند. پدر ژپتو به دنبال پینوکیو می‌گردد و وقتی پینوکیو را پیدا می‌کند، او به یک پسر واقعی تبدیل می‌شود.

مایکل بامبالیک، جان گراندمن و کریستوف گریگور بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «پلیس فروشگاه ۲» به کارگردانی اندی فیکمن شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی کوین جِیمز و راینی رودریگِز آمده است: پلیس فروشگاه به یک کنفرانس ماموران امنیتی فروشگاه‌ها دعوت شده و قرار است مراسم در هتل مجللی برگزار شود. در هنگام حضور پل بلارت و دیگر همکارانش در هتل گروهی سارق قصد دزدیدن اشیا و تابلوهای قیمتی در هتل را دارند. آنها دختر پل بلارت را به گروگان می‌گیرند، اما در نهایت با عملکرد درخشان پل بلارت و همکارانش، دزدان دستگیر شده و در نقشه خود ناکام می‌مانند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «فریب خورده» به کارگردانی جری لوییس پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی اینا بالین و جری لوییس آمده است: ستاره کمدی به‌نام هاری در یک سانحه هوایی می‌میرد و حالا کارمندان وی که کار خود را از او یاد گرفته بودند تصمیم می‌گیرند تا کسی را جای او بگذارند و هر چه خودشان یاد دارند به او بیاموزند. آنها تصمیم می‌گیرند تا فردی معمولی را برای این‌کار استخدام کنند. استنلی، گارسون شرکت را بر می‌گزینند و سعی می‌کنند تا همه چیز را به او یاد دهند ... .

فیلم سینمایی «نجات آقای وو» به کارگردانی دینگ شنگ پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان درباره گروهی آدم ربا به رهبری هوا ژانگ است که معمولاً سعی می‌کنند آدم‌هایی را که وضع مالی خوبی دارند ربوده و از طریق اخاذی امرار معاش کنند. آنها به‌طور اتفاقی با ستاره سینمای هنگ‌کنگ آقای وو برخورد کرده و او را می‌ربایند. همزمان نیز شخص دیگری را هم که صاحب یک خودروی اسپرت است ربوده و هر ۲ را در یک خانه متروکه با زنجیر به‌هم می‌بندند. ژانگ از آقای وو می‌خواهد که اگر جانش را دوست دارد به آنها پول بپردازد ... .

در این فیلم اندی لایوو، لیو یی و کوآنگ یوآن هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «هلیوس» به کارگردانی لوک من لانگ پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم آمده است: هلیوس تروریست قدرتمندی است که قصد دارد یکی از سلاح‌های میکروبیِ کره را دزدیده و آن را در هنگ‌کنگ منفجر کند. سازمان امنیت ملی کره با همکاری پلیس تصمیم می‌گیرند یکی از دانشمندان مطرح هنگ‌کنگ را به‌نام پروفسور سیو به کره دعوت کنند تا با کمک او بتوانند سلاح را در جای امنی حفظ کنند.

در فیلم سینمایی «هلیوس» چن چانگ و سی وون چیو نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «گمشدگان» به کارگردانی محمدرضا اعلامی جمعه ۱۷ شهریورماه ساعت ۱۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ۲ جوان در مبارزات خیابانی و تظاهرات علیه حکومت شاه توسط نیروهای گارد شاهنشاهی دستگیر می‌شوند؛ از طرف دیگر خواهر یکی از دستگیرشدگان که خود نیز از مبارزان است درپی یافتن برادر به عکسی که از وی در روزنامه چاپ شده است، دست می‌یابد.

در فیلم سینمایی «گمشدگان»، کیهان ملکی و شبنم قلی‌خانی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «پیکو» به کارگردانی شوجیت سیرکار جمعه ۱۷ شهریورماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آمیتا باچان و دپیکا پادوکونه می بینید: پیکو نام دختری است که هنوز ازدواج نکرده و با پدر پیرش زندگی می‌کند. پدر همواره از بیماری معده و دل درد رنج می‌برد و وابستگی شدیدی هم به دخترش دارد به همین دلیل هر خواستگاری که می‌آید از دخترش و اخلاق او بد می گوید تا خواستگارها را فراری دهد. پدر همیشه می‌گوید که ازدواج باید از سر عقل و هدف داشته باشد. دختر از شرایطی که در آن گیر کرده راضی نیست اما پدرش را دوست دارد و نمی‌خواهد او را تنها بگذارد ... .

فیلم تلویزیونی «شرط ازدواج» به کارگردانی محسن منشی‌زاده شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم می بینید: دختر و پسری به‌نام شقایق و آریا که پدرانشان در شرکتی با هم شریک بودند، مدیر شرکت هستند و با هم کل‌کل دارند. قبل از اینکه پدر دختر فوت کند آنها به او می‌گویند با هم ازدواج کردند ولی موفق به عقد سوری نمی‌شوند. پدران این ۲ وصیت کرده‌اند در صورت ازدواج هر کدام این سهم به آنها تعلق بگیرد از آن طرف عموی پسر که چشم به مال برادرزاده‌اش دارد وصیت‌نامه ‌را به گونه‌ای دستکاری می‌کند که برادرزاده‌اش برای دریافت سهم‌الارث خود مجبور به ازدواج با دختر عمویش شود ... .

نیما شاهرخ شاهی، فریبا نادری، مهران رجبی و سوسن پروار در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «نترس ۲» به کارگردانی آرباز خان شنبه ۱۸ شهریورماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سلمان خان، سوناکشی سینها و پاراش راج آمده است: کمیسر پاندی، پلیس معروف و وظیفه‌شناس، دشمن شماره یک خلافکاران با خواسته خود به شهر کوچکی منتقل می‌شود تا هرج و مرج شهر را سامان دهد. با ورود وی حکومت با چاسینگ تبهکار با نفوذ شهر به خطر می‌افتد. پاندی با پسر باچاسینگ درگیر می‌شود و او را به قتل می‌رساند ... .