غلامرضا بهروان
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از کاهش سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: تا جایی که می‌دانم سهمیه تمام کشورها تثبیت شده است.

به گزارش خبرنگار بُرک، روزنامه «الریاض» عربستان امروز در خبری مدعی شد که سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا کاهش یافته و به دو نیم سهمیه رسیده است. به این ترتیب، تیم فوتبال استقلال تهران جواز حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را نخواهد داشت...

غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این خصوص به خبرنگار بُرک، گفت: من چیزی درباره کاهش سهمیه ایران نشنیده‌ام و باید در این مورد پرس و جو کنم.

وی درباره اینکه طبق ادعای روزنامه عربستانی سهمیه ایران به کشور امارات داده شده و سهمیه عربستان تثبیت شده است، تاکید کرد: تا جایی که من می‌دانم سهمیه تمام کشورها برای سال بعد هم تثبیت شده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سئوال که در صورت کاهش تعداد سهمیه‌های ایران، از بین پرسپولیس و ذوب آهن کدام یک به پلی آف خواهند رفت؟ گفت: اگر اینطور باشد به نظرم تیم دوم لیگ به پلی آف می‌رود. در اینباره اطمینان کافی ندارم و باید اطلاعات بیشتری بگیرم.